Dámské kadeřnictví

Služby v kadeřnictví Splněný sen

Nabízím bohaté služby v oblasti kadeřnických služeb. Díky neustálému zájmu o novinky a trendy, ve kterých se proškoluji, mohu nabídnout profesionální služby.

STŘÍHÁNÍ

Vytvořím Vám střih podle Vašich představ a poradím Vám, jak se o účes správně starat, aby vypadal skvěle pořád, jako od kadeřníka.

SVATEBNÍ ÚČESY

Ať už jste nevěsta, družička či svědkyně, vytvořím Vám pro tuto výjimečnou příležitost takový účes, ve kterém se budete cítit opravdu krásná.

FOUKANÁ

V kadeřnictví Splněný sen používám k vytváření foukané nejmodernější ionizační fény, které zaručují šetrnou a kvalitní úpravu vlasů.

BARVENÍ

Podle Vaší typologie určím barvu, která se k Vám bude nejlépe hodit a díky barvení tón v tónu bude Váš účes působit přirozeně.

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Nezáleží na tom, jestli máte vlasy krátké, po ramena nebo po pas. Vytvořím Vám vkusný účes pro všechny druhy společenských příležitostí.

MELÍROVÁNÍ

Melíry nikdy nevyjdou z módy. Váš účes dokážu oživit podle posledních trendů s využitím techniky balayage nebo ombré.

TRVALÁ ONDULACE

Díky profesionálním přípravkům dokážu našim klientkám poskytnout permanentní styling formou trvalé ondulace, která působí velice přirozeně.

Orientační ceník

Uvedené ceny se mohou dle naročnosti a použitého materialu mírně lišit.


Ceník platný od 2024
 

Stříhaní na sucho 

250kč- 450kč

Foukaná

350kč- 650kč 

Foukaná a stříhání

480kč-880kč 

Přeliv 

800kč-1650kč 

Barva 

800kč- 1650 

Melir 

950kč- 1850kč 

Barva s melirem 
950kč- 1950

Trvalá 

850kč- 1550kč

Účes společenský 

530kč-830kč 

Svatební účes +zkouška  

2000kč- 3500kč 

Olaplex 1 dávka  

 250kč
Metál detox 

100kč 

Žehleni vlasů s Ĺoreal Steampod 

s technologii pro keratin 
150kč- 200kč 

Žehlení vlasů s L'Oréal Steampod

Parní žehlička na vlasy Steampod je revoluční v tom, že vlasy nejenom krásně uhladí, ale během uhlazujícího procesu je i hloubkově obnovuje.

Při žehlení s parní žehličkou Steampod s technologii Pro-Keratin jedná se jedinečné ošetření vlasového vlakna párou při které se snoubí přednosti nejen tepla, ale i páry.

Pára totiž aktivuje produkty péče Steampod obsahujicí Pro-Keratin, které vlasy zaroveň chrání před vysoušením, což je hlavním problémem při klasickém žehlení vlasů.

OLAPLEX

Olaplex je regenerační přípravek, který se využívá pro hloubkovou rekonstrukci vlasu. Používá se při barvení nebo jako samostatná regenerační kůra.

Používá se buď samostatně, jako regenerační kůra pro Vaše vlasy nebo se přimíchává k různým chemickým barvám a zesvětlovačům.

Zde se postará o to, aby se nenarušovaly vazby uvnitř vlasu, což se běžně při těchto procedůrách děje. Velkou úlevu pocítí Vaše vlasy při melírování nebo zesvětlování, kdy trpí nejvíce.

Použitím Olaplexu během barvení, zůstanou vlasy přirozeně silné, předejde se jejich ztenčení a lámavosti konečků.

Olaplex
Olaplex

Zaujaly vás mé služby?