Dámské kadeřnictví

Služby v kadeřnictví Splněný sen

Nabízím bohaté služby v oblasti kadeřnických služeb. Díky neustálému zájmu o novinky a trendy, ve kterých se proškoluji, mohu nabídnout profesionální služby.

STŘÍHÁNÍ

Vytvořím Vám střih podle Vašich představ a poradím Vám, jak se o účes správně starat, aby vypadal skvěle pořád, jako od kadeřníka.

SVATEBNÍ ÚČESY

Ať už jste nevěsta, družička či svědkyně, vytvořím Vám pro tuto výjimečnou příležitost takový účes, ve kterém se budete cítit opravdu krásná.

FOUKANÁ

V kadeřnictví Splněný sen používám k vytváření foukané nejmodernější ionizační fény, které zaručují šetrnou a kvalitní úpravu vlasů.

BARVENÍ

Podle Vaší typologie určím barvu, která se k Vám bude nejlépe hodit a díky barvení tón v tónu bude Váš účes působit přirozeně.

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Nezáleží na tom, jestli máte vlasy krátké, po ramena nebo po pas. Vytvořím Vám vkusný účes pro všechny druhy společenských příležitostí.

MELÍROVÁNÍ

Melíry nikdy nevyjdou z módy. Váš účes dokážu oživit podle posledních trendů s využitím techniky balayage nebo ombré.

TRVALÁ ONDULACE

Díky profesionálním přípravkům dokážu našim klientkám poskytnout permanentní styling formou trvalé ondulace, která působí velice přirozeně.

Orientační ceník

Uvedené ceny se mohou dle naročnosti a použitého materialu mírně lišit.

Stříhání na sucho

170 Kč - 260 Kč

Stříhání s mytím

330 Kč - 530 Kč

Foukaná

250 Kč - 430 Kč

Foukaná a stříhání

350 Kč - 550 Kč

Barva

650  - 1330

Přeliv

650  - 1230

Barva s melírem

790   - 1540

Trvalá

650 Kč - 1090 Kč

Společenské účesy

390 Kč - 630 Kč

Svatební účesy + zkouška

850 - 1530 

Olaplex (jedna dávka)

dokáže znásobovat a obnovovat rozbite disulfidové vazby

250 Kč

Žehlení vlasů s L'Oréal Steampod

s technologií pro keratin

90 Kč - 150 Kč

Žehlení vlasů s L'Oréal Steampod

Parní žehlička na vlasy Steampod je revoluční v tom, že vlasy nejenom krásně uhladí, ale během uhlazujícího procesu je i hloubkově obnovuje.

Při žehlení s parní žehličkou Steampod s technologii Pro-Keratin jedná se jedinečné ošetření vlasového vlakna párou při které se snoubí přednosti nejen tepla, ale i páry.

Pára totiž aktivuje produkty péče Steampod obsahujicí Pro-Keratin, které vlasy zaroveň chrání před vysoušením, což je hlavním problémem při klasickém žehlení vlasů.

OLAPLEX

Olaplex je regenerační přípravek, který se využívá pro hloubkovou rekonstrukci vlasu. Používá se při barvení nebo jako samostatná regenerační kůra.

Používá se buď samostatně, jako regenerační kůra pro Vaše vlasy nebo se přimíchává k různým chemickým barvám a zesvětlovačům.

Zde se postará o to, aby se nenarušovaly vazby uvnitř vlasu, což se běžně při těchto procedůrách děje. Velkou úlevu pocítí Vaše vlasy při melírování nebo zesvětlování, kdy trpí nejvíce.

Použitím Olaplexu během barvení, zůstanou vlasy přirozeně silné, předejde se jejich ztenčení a lámavosti konečků.

Olaplex
Olaplex

Zaujaly vás mé služby?