Značkové přípravky

Značky a jejich přípravky

Kvalitní péče vyžaduje kvalitní přípravky, které mohou nabídnout pouze přední značky světových kadeřníků. V kadeřnictví a holičství Splněný sen v Tišnově pro Vás chceme jen to nejlepší.

INSIGHT

Produkty této značky jsou bohaté na aktivní a ochrané složky. Jedná se o směs olejů a másla, které zvyšují působení výživy vlasů. Produkty neobsahují paraben, silikon, alergeny ani barviva.

VITAEL

Profesionální barvicí krém na vlasy s Liposystem complex, s rostlinými extrakty a proteiny z hedvábí. Vitael nabizí široký výber odstínu pro zářivou barvu.

L'OREAL PROFESSIONNEL

Patří do portfolia francouzského kosmetického gigantu L'Oréal Group. Specializuje na výrobu přípravků péče o vlasy a pokožku hlavy. Na vývoji jejích produktů se podílejí přední světoví kadeřníci.

Barvení s INOA

Barva, která splní i ta nejnáročnější očekávání, už není nedostižným snem, ale novým standardem ve světě profesionálního barvení.

Jedná se o systém postavený na olejové bázi, který využívá oleje pro dosažení maximálního barevného výsledku. Neobsahují amoniak.

Zářivé odstíny vybrané vám na míru, se stanou nejkrásnějším šperkem pro vaše vlasy.

Nabízí až 6 týdnů intezivní výživy a hydratace pro vaše vlasy. Barvy jsou šetrné k vlasům i pokožce. Barevná síla dokáže zesvětlit vlasy až o 3 tóny.

Až o 50% více lesku a 100% krytí bílých vlasů.Dialight & Diarichesse

Mezi kadeřníky se stali okamžitě oblíbenými nástroji pro barvení tón v tónu a vytváření speciálních efektů na barvených vlasech. 

Jedná se o barvicí systém tón v tónu, který zaručuje žádné viditelné odrosty, pouze zářivý lesk a neuvěřitelnou jemnost vlasů. Rychle se aplikuje a velmi krátká je doba působení.

Ideální pro trvalené a citlivé vlasy.

Postaveno na inovativní technologii acid, která má pH blížící se přirozenému pH vlasového vlákna, proto napomáhá uhlazovat povrch vlasového vlákna a zanechává vlas nádherně lesklý a hebký na dotek. 

BLOND STUDIO

Pomocí barevných efektů dokážeme vnést přirozené světlo do vašich vlasů. Zvýraznění několika pramenů světlejšími odstíny pomůže podtrhnout právě vaše přednosti. Blond Studio nabízí tři různé techniky zesvětlování. Zesvětlujíci pasty bez amoniaku obsahují nutriceride technologii a bílý včelí vosk.

STYLING TECNI.ART

Nové stylingové produkty Loreal poskytují účinnou a dlouhodobou fixaci, která není na dotek cítit. Současně zanechávají vlasy hebké a příjemné na dotek. Vytvořený tenký film zajišťuje perfektní fixaci vlasů a přitom je nezatěžuje. Vlasy jsou nadýchané, lehké a s přirozeným leskem.

MYTHIC OIL

Kosmetická řada Loréal Mythic Oil slouží k regeneraci a zvýšení lesku u všech typů vlasů. Snadno se vstřebává do pokožky, vlasy po několika použitích působí lesklé, hebké a dokonale vyživené. 

VITAMINO COLOR

Nová řada Vitamino color od L´Oréal Professionnel je obohacena o koktejl antioxidantů (AOX), které dokonale ochrání barvené vlasy před vlivy vody, kyslíku, UV záření a dodají jim výživu a lesk.

HOLLYWOOD WAVES

Vlny jak z filmového plátna! Jedinečná série čtyř přípravků pro profesionální styling vln, která patří do profi řady Tecni.Art.

Zaujaly vás mé služby?